Brand in motion

FEEL PERFORMANCE

Feel Performance

RECARO

Jako marka premium imponujemy pomysłowym wzornictwem w połączeniu z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i wyjątkową jakością.

Dzięki naszym trzem podstawowym zaletom: bezpieczeństwu, jakości i pomysłowemu wzornictwu, nasze produkty budzą zaufanie, zapewniają doskonałe wrażenia i wzbudzają entuzjazm.

Linie lotnicze na całym świecie, międzynarodowe firmy motoryzacyjne, a także wymagający rodzice i ich dzieci ufają naszym innowacyjnym rozwiązaniom i usługom.

RECARO sprawia, że wydajność jest czymś, co można poczuć.
Poczuj wydajność.

Bezpieczeństwo

W KAŻDEJ CHWILI

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie ma kompromisów. Właśnie dlatego ochrona i integralność ludzi jest najwyższym priorytetem RECARO. Nasze rozwiązania regularnie przekraczają normy prawne i przekonują zarówno linie lotnicze, rodziców, jak i profesjonalistów wyścigowych.

Wraz z naszymi spółkami zależnymi i partnerami licencyjnymi nieustannie ulepszamy nasze rozwiązania, które były testowane przez dziesięciolecia. Wiedzę zdobytą w sektorze lotniczym i motoryzacyjnym w naturalny sposób wykorzystujemy w produktach RECARO dla dzieci i fotelach dla graczy.

Przywiązujemy dużą wagę do prostej obsługi i intuicyjnej użyteczności. Zapewnia to prawidłowe użytkowanie i poczucie bezpieczeństwa przez cały czas.
Czy to podczas wakacyjnego lotu, spaceru z dziećmi, grania czy codziennych dojazdów do pracy.

Każdy pracownik, każdy dział w RECARO jest świadomy tej odpowiedzialności na każdym kroku.

Dlatego każdego dnia dajemy z siebie wszystko.

Jakość

ABSOLUTNIE NIEZAWODNY

RECARO wykonuje pionierską pracę od ponad 100 lat. Tradycyjnie inne, fundamentalnie innowacyjne i zawsze lepsze. Tworzymy rozwiązania siedzeń, które oferują więcej. Więcej energii, więcej komfortu i więcej bezpieczeństwa.

W wielu różnych dziedzinach biznesu nasi klienci ufają renomowanej jakości RECARO. Reputacja, z której jesteśmy dumni. Reputacja, która zobowiązuje.

Wiemy, że dobre produkty mogą pochodzić tylko z dobrych materiałów, dlatego używamy jedynie tych najwyższej jakości. Od szlachetnej skórzanej tapicerki po ultralekki karbon i specjalnie opracowaną piankę siedziska. Nasi projektanci, inżynierowie i specjaliści ds. produkcji wykorzystują je do tworzenia foteli premium, które nie pozostawiają nic do życzenia.

Dla nas jakość oznacza również zrównoważony rozwój. Jako międzynarodowa firma jesteśmy zawsze świadomi naszej etycznej i społecznej odpowiedzialności. Dlatego produkujemy tak wydajnie i oszczędnie, jak to tylko możliwe.

Dla optymalnej harmonii ekonomii i ekologii.

To jest jakość, która przekonuje.

Pomysłowe wzornictwo

INSPIRUJĄCE POMYSŁY

Pomysłowe wzornictwo to coś więcej niż dobry wygląd. To nierozerwalne połączenie funkcjonalności, ergonomii i estetyki. Prosta obsługa naszych produktów jest dla nas tak samo ważna, jak elegancki, wysokiej jakości design. Dla najlepszego ergonomicznego komfortu na wszystkich poziomach.

Nasze pionierskie rozwiązania są nagradzane za przemyślane konstrukcje, sprytne funkcje dodatkowe i wyjątkowe bezpieczeństwo.

Nasze sukcesy napędzają nas do działania. Zadowolenie naszych klientów dowodzi, że mamy rację. Dlatego każdego dnia pracujemy nad nowymi pomysłami. Rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Najdrobniejsze szczegóły.

To pomysłowy design, który inspiruje.

Innowacja jest naszą tradycją

RECARO

1906 – Założenie fabryki karoserii i kół w Stuttgarcie

1963 – Fabryka karoserii zostaje sprzedana firmie Porsche. REutter CARosserie staje się specjalistą od siedzeń RECARO

1972 – RECARO rozpoczyna produkcję foteli lotniczych i dwa lata później przenosi się do Kirchheim/Teck

1998 – RECARO prezentuje pierwszy fotelik dziecięcy, który rośnie wraz z dzieckiem, "RECARO start".

2011 – Dział motoryzacyjny zostaje sprzedany partnerowi licencyjnemu Adient (wcześniej Johnson Controls)

2018 – Powstaje RECARO Gaming. RECARO wchodzi na rynek gier w 2019 roku wraz z premierą RECARO Exo.

2022 – RECARO inwestuje w Growag, wiodącą firmę produkującą fotele kolejowe

2023 – Nazwa RECARO obchodzi swoje urodziny. Od 60 lat koncentrujemy się na lepszych siedzeniach