Intercity

Fotele zoptymalizowane pod kątem komfortu w trakcie kilkugodzinnej podróży. W odpowiedzi na zróżnicowane wymogi fotele odznaczają się szerokim zakresem indywidualizacji, a możliwe wyposażenie może zostać dowolnie skonfigurowane pod potrzeby konkretnego projektu. Fotele Intercity RECARO Rail pozwalają pasażerom cieszyć się komfortową i relaksującą podróżą.

Dowiedz się więcej

Regio

Fotele łączące często rozbieżne oczekiwania pasażerów wobec komfortu i operatorów wobec wyjątkowo zwartej zabudowy, niskiej masy oraz odporności na intensywne użytkowanie i częstą rotację pasażerów. Rozwiązania konstrukcyjne sprawdzone w wieloletniej eksploatacji łączą się w fotelach regionalnych RECARO Rail z innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwalającymi skutecznie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby. Modułowa konstrukcja i możliwości indywidualizacji uzupełniają uniwersalny charakter foteli regionalnych RECARO Rail.

Dowiedz się więcej

Metro

Fotele przeznaczone do zabudowy w pojazdach metro, gdzie oczekiwana jest elastyczność w zabudowie i utrzymanie komfortu podróży także przy relatywnie dłuższych dystansach. Fotele RECARO Rail klasy metro godzą oczekiwania prostoty konstrukcji i poczucia komfortu siedzenia.

Dowiedz się więcej

Aglomeracyjne

Fotele aglomeracyjne w sposób szczególny powinny łączyć różne oczekiwania użytkowników, zapewniając jednocześnie komfort, zwartość zabudowy i niską masę, wyjątkową trwałość oraz możliwość indywidualizacji. Przy projektowaniu foteli niezastąpione są zarówno odpowiednie zaplecze projektowe i testowe, jak i wieloletnie doświadczenie w praktycznym użytkowaniu foteli w różnych warunkach. RECARO Rail posiada wszelkie kompetencje skutkujące produktami spełniające wysokie oczekiwania różnych użytkowników.

Dowiedz się więcej

Modernizacja

W RECARO Rail uważamy, że powinniśmy wspierać naszych klientów nie tylko w zakresie nowych siedzeń, ale także na późniejszym etapie ich użytkowania. Dlatego, oprócz foteli nowych oferujemy także usługi modernizacji oraz napraw foteli. Usługi te świadczymy nie tylko dla naszych własnych foteli, ale także dla foteli innych producentów. Zakres modernizacj zależy od wymagań klienta, poczynając od przetapicerowania, na kompleksowej regeneracji kończąc.

Dowiedz się więcej

Specjalne

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, RECARO Rail posiada w portfolio szeroką gamę foteli do indywidualnych zastosowań. Są to zarówno produkty zestandaryzowane, dedykowane dla konkretnych pojazdów, jak i rozwiązania indywidualnie opracowywane dla konkretnego projektu. Przykładowe fotele specjalne RECARO Rail to:

  • fotele restauracyjne
  • fotele do wagonów sypialnych
  • fotele z uchwytami dla rowerów
  • itp.

Naszym celem jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań siedzeń, które spełniają najwyższe wymagania naszych klientów oraz zapewniają najwyższy komfort i funkcjonalność.

Kontakt