Bezpieczeństwo i komfort

Amortyzatory

Od ponad 50 lat, jesteśmy uznanym producentem amortyzatorów hydraulicznych.

Wszechstronne zastosowanie

Nasze podzespoły pasują do większość pojazdów szynowych, w tym lokomotyw, wagonów pasażerskich, ale i tramwajów oraz znaczącej części samochodów ciężarowych. Na co dzień z naszych amortyzatorów korzystają tysiące pojazdów na świecie.

Przede wszystkim jakość

Za jakością naszych amortyzatorów stoją nie tylko specjaliści i ich doświadczenie, ale i nowoczesna technologia. Stanowisko badawcze MSP 25 w połączeniu z układem sterowania LABOTRONIC 8800 sprawdzają każdą produkowaną i regenerowaną cześć wychodzącą z naszej fabryki.


Certyfikujemy nasze produkty

Jako producent amortyzatorów, możemy pochwalić się systemem certyfikacji jakości podczas produkcji. Każdy amortyzator poddany jest komputerowemu badaniu siły tłumienia. Dane podlegają badaniu i ocenie pod kątem jakości. Archiwizujemy je i mamy wgląd w pochodzenie oraz proces produkcji produktów.

Każdy amortyzator posiada swój unikalny, certyfikowany numer. To pozwala nam monitorować ich eksploatację, ulepszać i eliminować usterki, a w konsekwencji gwarantować jakość jego finalnych parametrów.

Serwis i regeneracja

Jako specjalistyczny producent certyfikowanych części wykonujemy także naprawy i regenerację wszystkich rodzajów amortyzatorów. By zaoszczędzić czas na naprawę, jako producent jesteśmy w stanie zapewnić szybka wymianę na nową cześć, wyprodukowaną przez Growag.

Pobierz kartę PDF